СВІТ, ФОТО/ВІДЕО На Великдень у Шрі-Ланці сталася серія кривавих терактів у церквах

21 квітня під час святкування католицького Великодня у двох церквах та кількох готелях Шрі-Ланки прогриміла серія скоординованих вибухів.

22 квітня стало відомо, що вісім терористичних атак у різних містах були скоєні сімома смертниками.

За цей день у країні пролунав ще один вибух. Він був контрольований, тому ніхто не постраждав. Вибух пролунав, коли правоохоронні органи намагалися знешкодити вибухівку, знайдену в автомобілі, який було припарковано біля церкви.

За даними поліції, вибухи могли підготувати терористи-смертники радикального мусульманського об’єднання National Thowheeth Jama’ath.

Станом на 23 квітня кількість жертв зросла до 310 осіб, більше півтисячі людей були поранені. Серед загиблих є громадяни 13 країн.

У країні ввели комендантську годину. Поліція і військові посилено патрулюють всю територію острова.

Своєю чергою у Дніпрі створили мурал на підтримку загиблих на Шрі-Ланці із зображеним Ісусом та словами підтримки українською та англійською мовами. Автори муралу кажуть, що ескіз створили власноруч після перегляду новин, передає ТСН.ua.

Малювали вшістьох протягом чотирьох годин, водночас розповідали перехожим про події на Шрі-Ланці. Місце для графіті не узгоджували, просто знайшли стіну біля університетів та студентських гуртожитків, щоб змусити замислитися передусім молодь.

Comments are closed.