НОВИНИ Папа Римський готує сюрприз для УГКЦ – архієпископ Клаудіо Ґуджеротті

Папа Римський Франциск підготував для Української Греко-Католицької Церкви сюрприз, про який незабаром повідомить Апостольська столиця.

Про це під час Літургії на свято Воскресіння Господнього у Патріаршому соборі Воскресіння Христового повідомив архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, пише РІСУ з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Представник Папи Франциска передав також благословення для греко-католиків від Святішого Отця у свято Воскресіння Христового.

“Благословення Святішого Отця – це не є лише якась молитва над вами. Це завдання, яке довірене йому і воно полягає в тому, щоби зберегти віру братів. І це сьогодні відбувається по-особливому”, – сказав Апостольський нунцій.

Він зазначив, що в той день, коли християни світу переживали Пасху за Західним обрядом, Папа теж згадав Україну в той день.

“І ви знаєте, що Папа має ще більшу близькість, ще більшу підтримку для УГКЦ. І має в серці певний знак. Я говорю це вам спеціально, аби пробудити у вас зацікавлення. Поки що не можу сказати більше. Думаю, невдовзі буде опубліковано те, що Папа хоче зробити. Це передусім стосується такої підтримки”, – розповів Архиєпископ Клаудіо.

“Сподіваємося, що папський секрет скоро стане явний”, – додав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Предстоятель також зазначив, що цього року Українська Греко-Католицька Церква буде згадувати воскресіння Церкви, тридцяту річницю її виходу з підпілля.

“Того моменту, коли, подумайте тільки, Горбачов як тодішній голова комуністичної партії підписав необхідні укази про легалізацію УГКЦ. Цю Церкву не міг знищити ніхто, ані Сталін з його катівнями, ані комуністична ідеологія. Кров’ю мучеників наша Церква засвідчила – Христос воскрес. І всі ми є свідками воскреслої Церкви, свідками воскресіння”, – сказав духовний лідер українців.

“Нехай ця пасхальна зустріч з нашим Спасителем розвіє темряву сумнівів, стане джерелом надії, стане силою перемоги України над темрявою зла і неправди, яка сьогодні так активно і агресивно воює проти нас. Бо останнє слово завжди матиме воскреслий Спаситель”, – побажав усім вірянам Глава УГКЦ.

Comments are closed.