СВІТ Папа Франциск пожартував про візит до Росії

Папа Римський Франциск висловив побажання відвідати Росію.

Про це понтифік сказав кореспонденту ТАСС дорогою до Софії, де у неділю, 5 травня, він починав свій апостольський візит на запрошення керівництва Болгарії та католицьких єпископів цієї країни.

“Я повинен заїхати [до Росії]”, – відповів Франциск у жартівливій формі на спостереження, що нинішній вояж, в центрі якого, в тому числі, поклоніння святим рівноапостольним братам Кирилу і Мефодію, дуже близький географічно Росії.

Видання зазначає, що раніше Франциск вже висловлював бажання побувати в Росії.

Як повідомляє в неділю газета L’Osservatore Romano, щойно в Москві завершилася паломницька поїздка делегації римського єпископату на чолі з генеральним вікарієм Риму кардиналом Анджело Де Донатісом. Її учасники зустрічалися з Патріархом Московським Кирилом, який згадував про зустріч з Франциском на Кубі в лютому 2016 року.

“Ми обговорили безліч важливих для наших Церков питань, але, головне, ми змогли відчути відповідальність за їхнє майбутнє”, – наводить газета слова глави РПЦ. Кирило попросив передати Папі Франциску “вітання любові і братерства”.

Папа Франциск своєю чергою благословив поїздку делегації. “Він сказав, що приєднується до нас духовно”, – сказав кардинал Де Донатіс.

Comments are closed.