СВІТ Святий Престол в ООН: теракти в Шрі-Ланці – не випадковість

Дипломатичний представник Святого Престолу в ООН взяв участь в заході, на якому згадали жертв терактів, що сталися у Великдень в Шрі-Ланці.

Захід відбувся 3 травня у Нью-Йорку, повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Архієпископ Бернардіта Ауса висловив від імені Святого Престолу щирі співчуття народу азіатської країни і запевнив у молитві за жертв та їх сім’ї.

“У той день, коли християни відзначають свою найбільшу урочистість і святкують остаточну перемогу життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, екстремісти кинули чорну тінь смерті, зла і темряви на прекрасну країну Шрі-Ланку і, дійсно, на всю земну куля. Загинули 211 шриланкійців і 42 особи з інших 16 країн світу “, – сказав ієрарх.

Архієпископ Ауса звернув увагу, що сьогодні людство має справу з огидним, невиправданим, нелюдським злочином тероризму, який є проявом екстремістського фундаменталізму і радикалізму. І тут слова осуду недостатні. Необхідно вжити заходів для усунення цього лиха докорінно.

Те, що сталося в Шрі-Ланці, не випадковість чи збіг, зауважив ватиканський дипломат. Два католицьких і один протестантський храми були підірвані навмисно під час богослужінь. Тут у наявності антихристиянський аспект.

Міжнародне співтовариство засуджує зростання антиєврейської і антимусульманської ненависті – той же стандарт повинен застосовуватися і щодо нападів на християн, наголосив представник Святого Престолу.

Архієпископ Ауса зауважив, що теракти – це завжди драматично, але напади на вірян під час богослужіння, що сталося в Шрі-Ланці, є найбільш ганебним і малодушним посяганням на мир.

Comments are closed.