СВІТ Гундяєв заявив, що безпека Росії залежить від впливу РПЦ на “силу духу народу”

Патріарх Кирило (Гундяєв) запевняє, що безпека Росії залежить від впливу РПЦ МП на “силу духу народу”.

До такої думки він прийшов у зверненні до військовослужбовців після церемонії покладанні вінка до вічного вогню на могилі Невідомого солдата біля Кремлівської стіни, яка відбулась 8 травня, повідомляє Credo Press з посиланням на “Ахілла”.

Зокрема, очільник РПЦ закликав росіян бути настільки сильними, щоб вороги і не подумали напасти на Росію: “Для того, щоб ніколи більше жоден ворог не ступив на нашу землю, ми повинні бути сильними. Ми повинні бути настільки сильними, щоб навіть думка почати війну проти нашої країни не могла серйозно існувати у свідомості людей”.

Для такої сили, на думку Кирила, потрібні армія, подвиг і праця. “А для цього потрібні Збройні сили, здатні відбити напад будь-якого ворога, потрібна здатність нашого народу до подвигу, потрібна праця всієї нашої країни”, – заявив Гундяєв.

Мотивами для захисту країни у народу повинна бути не зарплата, впевнений очільник РПЦ: “Тим, що забезпечує перемогу, є сила духу і військовослужбовців, і всього народу. Саме тому найчастіше ворог в сучасних умовах направляє своє вістря на те, щоб послабити силу духу. Наша з вами задача полягає в тому, щоб сила духу, любов до батьківщини, почуття патріотизму ніколи не слабшали в серцях наших військовослужбовців і всього нашого народу”.

А у зверненні до духовенства Патріарх нагадав, що духом в Росії займається РПЦ МП: “День Перемоги – це перемога зброї і перемога духу. І якщо зброя формується за рахунок успіхів в економіці, якщо здатність країни захищати себе формується за рахунок успіхів в політиці, то справжня перемога, як уже було сказано, завжди пов’язана зі станом духу нашого народу. А ось духом в першу чергу займається Церква”.

“Значною мірою доля країни залежить від того, в якому стані дух нашого народу, а це значить, що у Церкви величезне завдання – виховувати наш народ у вірі і любові до Батьківщини”, – наголосив очільник Московської Патріархії.

Comments are closed.