НОВИНИ Сайт колишньої УПЦ КП анонсував форум “За Київський Патріархат!”

7 червня на сайті колишньої УПЦ КП з’явилось оголошення – анонс форуму української інтелігенції “За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!”, повідомляє “Релігія в Україні”.

На початку анонсу зазначено, що він розміщений “на прохання оргкомітету Форуму”, тобто редакція сайту не ототожнює себе з організаторами заходу.

Далі в анонсі йдеться: “За ініціативи широких верств громадськості 11 червня 2019 року в м. Києві відбудеться Форум української інтелігенції “За Українську Православну Церкву! За Київський Патріархат!”.

У заході мають взяти участь “знані політичні і громадські діячі, імениті науковці, митці і письменники, журналісти й представники козацтва та ветерани АТО”.

Місце проведення: м. Київ,  вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал НАН України (2-й поверх).

Початок роботи об 11 годині (початок реєстрації о 10:30).

“Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення роботи заходу та громадскість для участі у форумі”, – додали в оголошенні.

Очевидно, що ця позиція вписується у сценарій колишнього Патріарха УПЦ КП, а тепер – митрополита ПЦУ Філарета – провести заходи з відновлення УПЦ КП, яка припнила своє існування 15 грудня 2018 року згідно з постанови свого ж Помісного Собору.

Зазначимо також, що у день публікації анонсу Філарет зустрівся з ветеранами 11-го батальйону територіальної оборони “Київська Русь”.

Comments are closed.