НОВИНИ Глава новоспечених “Християнських соціалістів” зібрався у ВР скасовувати декомунізацію

Голова партії “Християнські соціалісти”, колишній депутат від Партії регіонів Михайло Добкін на форумі об’єднаних опозиційних сил 10 червня у Києві заявив, що хоче скасувати закони про мову, люстрацію й декомунізацію.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Іstpravda.com.ua і Кrymr.com.

“Нам не соромно, що першим нашим законом, внесеним до парламенту буде скасування декомунізації”, – заявив він.

Добкін вважає, що закон про мову “дискримінує половину населення України”, а закон про люстрацію незаслужено позбавив роботи багатьох людей.

Форум об’єднаних опозиційних сил “Довіряй справам” відбувся в з ініціативи партії “Опозиційний блок”.

Вадим Новинський, своєю чергою, закликав до прямих переговорів із Росією, Донецьком та Луганськом, назвав війну на Донбасі “громадянським конфліктом”, а РПЦ в Україні (Українську Православну Церкву Московського Патріархату) – єдиною канонічною Церквою в Україні.

Партія “Опозиційний блок” висунула 225 кандидатів у списку по загальнодержавному виборчому округу. Серед кандидатів зокрема: Євген Мураєв, Вілкул, Геннадій Кернес, Геннадій Труханов, Вадим Новинський, Вадим Бойченко, Володимир Буряк, Богдан Андріїв, Уляна Ткаченко, Володимир Пилипенко.

Нагадаємо, нардеп Михайло Добкін оголосив про створення власної партії християнсько-соціалістичного спрямування 20 лютого 2019 року.

“Партія називається “Християнські соціалісти”. Вона буде сильно відрізнятися від тих соціалістів, які вийшли родом з-під комуністів. Як лайт-варіант. Це буде такий адаптований до нашої країни підхід формування суспільства. А християнський напрям – це буде те, що буде повертати в наше життя, такі залізобетонні людські цінності як сім’я, повага, взаємини між людьми, без чого не те що в політиці – в звичайному житті обійтися не можна”, – розповів Добкін.

Comments are closed.