НОВИНИ Ієромонах і секретар підмосковної єпархії УПЦ КП відсвяткував День Росії у Києві

10 червня ієромонах Андрій Горчаков, секретар Богородської єпархії колишньої УПЦ КП, розташованої в Московській області Росії, відзначив річницю свого чернечого постригу, а також взяв участь у святкуванні Дня Росії в Києві.

Про це повідомляє портал “Релігія в Україні” з посиланням на сторінку ієромонаха у Facebook

З вітальним зверненням виступив тимчасовий повірений у справах Росії в Україні А. П. Лукашик. Дипломат наголосив, що Росія йде шляхом, який дозволить “зберегти Росію як цивілізацію, засновану на власній ідентичності, на багатовікові традиції, на культурі наших народів, цінностях і наших традиціях”.

Серед інших виступ мав і о. Андрій Горчаков. Він привітав присутніх з Днем Росії, а під час довільного спілкування сфотографувався з дипломатом Лукашиком.

“У своєму вітальному виступі я як Глава Княжого Будинку Горчакова звернув увагу численних представників іноземних держав на величезний внесок у світову дипломатію видатного державного діяча, міністра закордонних справ (1856-1882 рр.), канцлера Російської імперії А.М. Горчакова, чий 220-річний ювілей минулого року відзначила світова громадськість, а Будинком Горчакова були засновані щорічні “Горчаковскі читання”, присвячені життєдіяльності славного представника нашого роду, ліцейського друга А.С. Пушкіна. Всіх друзів і колег в Росії вітаю і бажаю жити в мирі та злагоді”, – зазначив Андрій Горчаков у публікації в соцмережі.

Цього ж дня, 10 червня, священик згадав у Facebook про свій чернечий постриг: “Рівно рік тому, 10 червня, на другому тижні після П’ятидесятниці, в День всіх святих землі Руської Високопреосвященнійшим Митрополитом Богородським Адріаном я був рукопокладений в сан пресвітера і прийняв чернечий постриг з ім’ям Андрій, на честь Святого апостола Андрія Первозваного”.

Нагадаємо, 14 травня 2019 року митрополит Адріан (Старина), ієрарх ПЦУ, керуючий Богородською єпархією колишньої УПЦ КП видав указ про призначення секретарем єпархії ієромонаха Андрія (Горчакова).

Андрій Горчаков, який фігурує в указі митрополита Адріана як ієромонах, вже давно заявляє, що він князь з княжого роду Горчакова, який походить з часів Київської Русі, єдиний нащадок династії Рюриковичів, що проживає в Україні.

Протягом багатьох років Андрій Горчаков відомий участю у різних світських та релігійних заходах, де презентує себе як князя.

2010 року він брав участь в одеському “Російському марші”, де виступав за об’єднання України, Росії та Білорусі у “Святу Русь”.

2012 року він заявляв, що головним чином співпрацює з Одеською та Миколаївською єпархіями УПЦ (МП).

2013 року на реріхівській конференції в Одесі Андрій Горчаков доповідав про духовне єднання народів.

2017 року Андрій Горчаков значиться як меценат і повноважний представник Української Ради Миру, яка нагородила патріарха Філарета орденом. Того ж року в інтерв’ю журналу Ukrainian Fashion він розповідав, що напередодні свого 35-річного ювілею отримав третю освіту — богословську.

На своїй сторінці у Facebook він також називає себе ігуменом скиту преподобного Сергія Радонезького.

Comments are closed.