НОВИНИ Московський Патріархат відкрито підтримав “Опозиційний блок” колишніх регіоналів

Напередодні парламентських виборів активізувалась колишня “Партія регіонів”, завдяки діяльності якої 2014 року Україна занурилась в хаос війни з Росією.

Згодом ця “партія” мімікрувала в “Опозиційний блок”, який 10 червня презентував свою першу десятку, передає Сerkvarium.

Подія називалась Форум об’єднаних опозиційних сил “Довіряй справам”. Мова про об’єднання там не випадкова, адже перед президентськими виборами в “Оппоблоці” відбувся певний розкол.

До першої десятки увійшли всі “православні” політики, які підтримують та лобіюють інтереси Московського Патріархату в Україні: Вадим Новинський, Євген Мураєв, Олександр Вілкул, Геннадій Кернес, Геннадій Труханов та інші.

Але вишенькою на торті була присутність в залі двох непересічних представників Московського Патріархату – настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Чорнобильського Павла Лебедя та митрополита Запорізького Луки Коваленка.

Перед президентськими виборами з боку РПЦвУ (УПЦ МП) лунало багато звинувачень ПЦУ в підтримці одного з кандидатів, мовляв, “ми поза політикою, тому що ми – Церква”.

І ось, не пройшло і двох місяців, як впливові ієрархи Московського Патріархату в Україні відкрито своєю присутністю агітують за Оппоблок.

До речі, нещодавно представник Оппоблоку Вадим Новінський виступив проти низки законів – про українську мову, “церковні” закони та декомунізацію. А його політичний товариш Михайло Добкін, глава новоспеченої партії “Христинські соціалісти”, на тому ж форумі “Довіряй справам” заявив про плани скасовувати відповідні закони у Раді нового скликання.

Comments are closed.