'); xhr.send(); });

НОВИНИ Кримські священники влаштували фотосесію з прапором Росії під час хресного ходу

17 червня з благословення митрополита Сімферопольського і Кримського РПЦ в Україні (УПЦ МП) Лазаря відбулася традиційний хресний хід на найвищу точку гори Чатир-Даг – Еклізі-Бурун (Церковний мис).

Там колись був розташований грецький храм “Панагія”, до якого щороку на Трійцю піднімаються представники грецької громади Криму, передає РІСУ з посиланням на сайт Кримської єпархії РПЦвУ.

Цього разу у хресному ході, який очолив керівник відділу Сімферопольської і Кримської єпархії РПЦвУ зі взаємодії з окупаційними “правоохоронними органами” протоєрей Дмитро Кротков, узяли участь священнослужителі та миряни всіх благочинь єпархії.

Від Севастополя участь узяли парафіяни храму святого великомученика Феодора Тірона на чолі з настоятелем протоієреєм Василем Гумаровим, котрий душпастирює над віруючою частиною окупаційного військового контингенту в місті, а також парафіяни громади на честь святителя Григорія Палами.

На світлинах видно, як кримські священики РПЦвУ та віряни цієї конфесії демонстративно позують із прапором держави-окупанта, інформує “Невільний Крим”.

Comments are closed.