НОВИНИ Новинський може вдатися до підкупу ієрархів ПЦУ за допомогою російських грошей – політолог

Народний депутат від партії “Опозиційний блок” Вадим Новинський і митрополит РПЦ в Україні (Української Православної Церкви Московського Патріархату) Онуфрій зустрілися в Росії з очільником РПЦ Кирилом (Гундяєвим) для того, щоб розколоти Православну Церкву України.

Про це в ефірі “Прямого” повідомив політолог Олександр Палій, передає РІСУ.

“Очевидно, що зараз Росія буде намагатись кидати всі сили на те, щоб розколоти новоутворену Православну Церкву України, підважити одне з колосальних досягнень України – здобуття автокефалії Української Церкви. Я думаю, що навколо цих подій він пішов на розмови, тому що, очевидно, Вадим Новинський з використанням російських грошей, може всіляко намагатись підкуповувати українську єрархію нової Православної Церкви”, – зауважив Палій.

Він звернув увагу на те, що цей візит є дуже показовим, тому що за всі 5 років, які триває війна, РПЦвУ жодного разу не звернулася до російської влади, російського Патріарха з вимогою чи з проханням припинити війну, припинити надсилати сюди війська чи військову техніку.

“Тобто, незважаючи, на божі заповіді “не вбий, не вкради”, нічого з цього Українська Православна Церква Московського Патріархату тут в Україні не робила і не закликала. І навряд чи ми ці заклики почуємо колись, бо вона є союзником Росії”, – наголосив Палій.

Comments are closed.