НОВИНИ У Києві відбувся Форум за єдність Православ’я, який благословив Предстоятель ПЦУ Епіфаній

У Києві відбувся Всеукраїнський церковно-громадський форум Єдності Православних, який благословив Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Форум пройшов 20 червня – одночасно з зібранням владики Філарета, яке він називає “собором УПЦ КП”.

Як повідомив у Facebook релігієзнавець Олександр Саган, на Форумі йшлося про необхідність та важливість церковної єдності в умовах сучасної України, а також констатовано, що шлях, окреслений Томосом Константинопольської Матері-Церкви про автокефалію Православної Церкви України, є на сьогодні єдино вірним і канонічним, який приведе до визнання Православної Церкви України Помісною Церквою-Сестрою в сім’ї інших Помісних Церков.

Всеукраїнський церковно-громадський форум Єдності Православних (20 червня 2019 р., м.Київ). На Форумі йшлося про…

Опубліковано Олександром Саганом Четвер, 20 червня 2019 р.

Судячи зі світлин, у форумі взяли участь як громадські діячі та експерти, так і клірики ПЦУ – митрополит Симеон, архієпископ Євстратій, митрополит Олександр (Драбинко), о.Георгій Коваленко.

На Форумі обговорено Комюніке, прийняте за результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції “Православна Церква України – всеправославне визнання та міжнародна суб’єктність”.

Форум також дав оцінку викликам, які сьогодні стоять перед єдністю православ’я в Україні.

Проведення Форуму відбулося з благословення Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

Comments are closed.