СВІТ Священник РПЦ, який влаштував “п’яне” ДТП з постраждалими, став настоятелем храму

У Ростові-на-Дону священник Димитрій Ківіліді, який влаштував масове ДТП у стані сп’яніння, став настоятелем храму.

Відповідний указ підписав митрополит Ростовський і Новочеркаський Меркурій, документ опублікований на офіційному сайті місцевої єпархії, повідомляє Релігійний репортер.

Димитрій Ківіліді спровокував серйозну дорожню аварію вночі проти 17 січня 2017 року. Тоді він був штатним ієреєм храму Великомученика Георгія Побідоносця. Представник РПЦ за кермом Mitsubishi АSX їхав провулком і врізався у ВАЗ-21099, який рухався у попутному напрямку. Від удару обидва автомобілі протаранили ще сім машин, припаркованих уздовж дороги. ЗМІ повідомляли, що в результаті ДТП постраждали двоє людей, сам священник відбувся синцями.

Уже в квітні 2017 року Димитрій Ківіліді був відновлений в служінні. Судячи з указу митрополита, священник розкаявся, а єпархія слідувала “принципу церковної ікономії” (принцип богослов’я і рішення церковних питань з позиції поблажливості, – ред.). Незабаром, як стверджували місцеві журналісти, на сторінці священника в соцмережі “ВКонтакте” з’явився репост запису з гаслом: “Найчистіший кайф – це швидкість і музика”.

В кінці 2018 року Ківіліді став священиком храму Казанської ікони Божої Матері в Ростові-на-Дону. Згідно з останнім указом митрополита Меркурія від 1 липня 2019 року, Ківіліді призначений настоятелем “місцевої релігійної організації православного приходу храму Різдва Іоанна Предтечі ст. Мішкінський Аксайського району Ростовської області”, “з духовною опікою громади вірян храму Різдва Пресвятої Богородиці хутора Малий Мишкін”.

Comments are closed.