НОВИНИ В Україні стартував масштабний християнський фестиваль “Малинфест”

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль християнської молоді розпочався поблизу містечка Малин на Житомирщині.

Близько п’яти тисяч хлопців і дівчат з різних областей України, а також Білорусі, Європи та США зібралися у таборі “Юність”. Молодь упродовж тижня проживатиме у наметах, поєднуючи відпочинок із вивченням принципів практичного християнського життя, передає РІСУ.

Гаслом цьогорічного з’їзду обрали “Ви світло для світу і сіль для землі”.

Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайло Паночко наголосив: “Найбільш криваве ХХ століття забрало понад 100 мільйонів життів у війнах. Очевидно, що було мало світла і солі, в результаті – зло перемогло. Ми маємо брати уроки з минулого. Ісус прийшов на цю землю, щоб зцілити людську душу. Сіль землі – це ті люди, які люблять правду і прагнуть її, а правдою є Ісус Христос”.

“Малинфест-2019” – найбільш очікувана подія року для молоді церков ХВЄ. Відтак старт фестивалю для багатьох означає відлік часу на новий рік, – зазначив пастор Ярослав Ярошенко. Оскільки під час з’їзду молодь отримує новий заряд енергії на цілий рік.

“Ми нарешті ступили на цю землю і вдихнули хвойно-димове повітря. Рік тому ми вже стояли на цьому місці, а цьогоріч зіткнулися з новими викликами та труднощами. Але ми точно знаємо, що з Богом їх пройдемо. Дійсно “Малинфест” – це наш відлік часу на новий рік”, – каже учасниця з’їзду Анастасія.

“Малинфест” діятиме до 15 липня. Щодня молодь відвідує богослужіння, лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, майстер-класи. Також для хлопців і дівчат організовують спортивні змагання. Про це інформує Людмила Путькалець.

Comments are closed.