ІНТЕРВ'Ю, НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Пішов на ворожий канал, щоб сказати правду – інтерв’ю з владикою Філаретом

Владика Філарет стверджує, що не знав, що його інтерв’ю пропагандистському каналу “Росія24” викличе таку негативну реакцію у суспільстві. За словами Філарета, якби він це передбачив, він би ймовірно відмовився від інтерв’ю.

Про це Філарет заявив у інтерв’ю Громадському.

“Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу. Бо я і українським каналам даю інтерв’ю але вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в переважній більшості направлені на знищення Київського Патріархату. Тому до цієї всієї інформації треба підходити з цих позицій — підтримують Київський Патріархат, тобто незалежну церкву, чи не підтримують”, — заявив владика.

Філарет також зауважив, що “цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву”.

“Він не підтримує, але він не перекрутив те, що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав”, — наголосив Філарет.

Водночас владика Філарета зауважив, що можливо він “помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу”.

Раніше Філарет дав інтерв’ю “Росії 24”, де розкритикував Томос та ПЦУ.

Своєю чергою у ПЦУ заявили, що Філарет занедужав, а хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти Томосу.

Comments are closed.