НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО В окупованому Криму храм ПЦУ обгородили парканом

У Сімферополі кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира і Ольги ПЦУ огородили парканом.

Про це повідомила парафіянка храму Ірина, передає Крим.Реалії.

Паркан навколо Кафедрального собору Володимира та Ольги в Сімферополі, 17 липня 2019 року

“Вони почали встановлювати його ще вранці, закінчили тільки до вечора. Прохід на територію собору є, але хвіртка закрита на замок. Ключі вони залишили служителям храму, тому поки туди можна потрапити”, – повідомляла парафіянка.

Жінка також уточнила, що паркан установили для реставрації фасадної частини будівлі: “Будівельники кажуть, що ремонтуватимуть фасад, проте, якщо там стоятимуть риштування і вестимуться активні роботи, я не знаю, як парафіянам відвідувати собор”.

Паркан навколо Кафедрального собору Володимира та Ольги в Сімферополі, 17 липня 2019 року

Раніше повідомлялося, що в Кафедральному соборі святих рівноапостольних Володимира і Ольги ПЦУ парафіяни планують провести службу в неділю, незважаючи на будівельні роботи, які проводять у храмі з ініціативи окупаційного “міністерства майнових і земельних відносин” в Криму.

Нагадаємо, у Кафедральному соборі святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі проводить богослужіння громада Кримської єпархії УПЦ КП, яка перейшла до Православної церкви України.

Паркан навколо Кафедрального собору Володимира та Ольги в Сімферополі, 17 липня 2019 року

Російське “міністерство майнових і земельних відносин Криму” в лютому 2019 року зажадало звільнити будівлю собору, пояснивши це закінченням терміну дії договору з Кримської єпархії УПЦ КП.

Підконтрольний Росії арбітражний суд Криму 28 червня зобов’язав передати приміщення собору в користування російського “мінмайна”. Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент повідомив, що оскаржуватиме це рішення.

У середині червня в будівлі храму почалися будівельні роботи, ініційовані Мінмайна Криму і без узгодження з Кримською єпархією. Робітники зняли покрівлю, унаслідок чого храм було затоплено під час першого ж дощу.

Comments are closed.