НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Сина проректора Почаївської семінарії викрили у роботі на Шарія та організації антиукраїнських акцій

Син протоієрея РПЦвУ, проректора з виховної роботи Почаївської духовної семінарії Олега Плаксія – Тарасій – гуртує навколо себе прихильників антиукраїнських поглядів, проводить акції та збирає на свою картку гроші на антиукраїнську діяльність.

Як повідомляє хмельницький блогер Андрій Попик на своєму Youtube-каналі, Тарасій працює керівником обласної структури Анатолія Шарія у Хмельницькій області.

Нагадаємо: Шарій – відеоблогер, колишній український журналіст з антиукраїнськими поглядами, який постійно веде проросійську пропаганду з дискредитацією України та її символів. У червні 2019 року створив політичну партію, яку намагається провести до нового парламенту на цих виборах. Самому Шарію ЦВК відмовила у реєстрації у кандидати.

Що ж стосується його хмельницького функціонера, то Тарасій Плаксій з виду – простий український хлопець.

Народився у селі Будки Тернопільської області. Це поруч з Почаївською лаврою. Він – з набожної родини, батько – протоієрей РПЦвУ Олег Плаксій, проректор з виховної роботи Почаївської духовної семінарії.

Хлопець має дуже цікаву юність. 2015 року він проходив військово-десантну підготовку у релігійній громаді Московського Патріархату у Вінницькій області. Ця громада має власний літак, подарований 2012 року депутатом-регіоналом з Донецька. І батюшка проводить парашутно-десантну підготовку для прихожан МП.

З такою підготовкою – пряма дорога в армію. Але чию?

Невідомо, чи служив Тарасій у ЗСУ, але з російською армією мав справу. 17 червня 2017 року – на третьому році війни – Плаксій брав участь у легкоатлетичному забігу у Підмосков’ї, організованому Міністерством оборони РФ.

Подія була присвячена Дню Росії і відбувалась на полігоні “Алабіно”, де розташовані декілька військових частин і найбільша тренувальна база Росії, де в тому числі тренуються бойовики “ДНР” і “ЛНР”.

Виникає запитання, як довго Плаксій там перебував, де жив, чим займався і взагалі з якою метою приїхав.

До речі, у забігу Тарасій фінішував передостаннім.

Також цікаво, чим Плаксій ділиться у соцмережі. Як повідомляє блогер, ролики на його сторінці містять антиукраїнську пропаганду, насмішки над українськими військовими і заклики до зриву мобілізації.

Ось така людина повертається з військового полігону у Росії, осідає на Хмельниччині і починає розбудовувати мережу наївних та “ідейних” прихильників, збираючи з них грошові внески.

Comments are closed.