СВІТ У Ватикані провели ексгумацію у пошуках дівчини, яка зникла 36 років тому

Судмедексперти розкрили два поховання у Ватикані у пошуках останків Емануель Орланді, яка пропала 1983 року у віці 15 років, а також двох німецьких принцес 19 століття.

Похоронні камери були знайдені у Папському Тевтонському коледжі під час перевірки однієї з версійпро долю зниклої громадянки Ватикану.

Справа отримала новий поворот після того, як родині Орланди передали анонімну записку із зображенням могил німецьких принцес на закритому для публіки кладовищі. Суд у Ватикані дав згоду на ексгумацію. А у процесі з’ясувалося, що саркофаги порожні. Тоді влада міста-держави ініціювала нове розслідування.

Нагадаємо, що Емануель Орланді, дочка співробітника банку Ватикану, пропала дорогою додому з музичної школи 22 червня 1983 року. Широка кампанія з пошуку дівчини в Римі та Італії не принесла результату, навіть незважаючи на участь папи Івана-Павла II. Згодом учасники ультраправої турецької організації “Сірі вовки” брали на себе відповідальність за викрадення громадянки Ватикану, з’являлися й інші суперечливі версії про її долю, жодна з яких не підтвердилася.

Comments are closed.