ДУМКИ “Знаєте, як вони реагували на Стіну пам’яті?” Священник ПЦУ прокоментував Хресний хід РПЦвУ

Священник ПЦУ Сергій Дмитрієв поділився своїми спостереженнями за Хресним ходом з нагоди річниці хрещення України-Руси, який 27 липня провела РПЦ в Україні.

Нижче наводимо публікацію священнослужителя у Facebook у повному обсязі.

Хресний хід московської Церкви і Стіна пам’яті Героїв загиблих за Україну у 2014-2019 роках

Сьогодні центр міста був паралізований, бо ходом йшли віряни московської Церкви. Дуже багато поліції, нацгвардії – охорони стільки ж, скільки самих вірян.

Відгороджені від зовнішнього світу парканами і турнікетами. Серед цих вірян не було людей з національною символікою, у вишиванці, ніхто не посміхався, суворо та похмуро вони тягнули “тяжкий хрест московської Церкви”. Погляди були прикуті додолу.

Я бачив це на власні очі, був біля Михайлівського собору, коли поруч проходив цей хід. Знаєте, як вони реагували на Стіну пам’яті? Відверталися та говорили одне одному: “Ради чего они погибли? Зачем это все нужно было? Политики отправили их умирать!”

Одна жінка зупинилася та перехрестилась. Я вже майже зрадів, що серед цих зомбованих Москвою людей є хоча б хтось живий, небайдужий, адекватно оцінюючий ситуацію. Але жінка, дивлячись на фотографії наших героїв, голосно сказала: “Прости их, Господи, за то, что развязали войну!”

А я подумав: “Прости ії, Господи, бо не відає, що говорить, не відає що робить. І зупини тих, хто, використовуючи Церкву, просуває у нашій країні політику Кремля”.

Та я щасливий, що в мене є вибір, свобода вибору, сама Свобода, за яку віддали свої життя герої вільної України!

Завтра відбудеться хресний хід Православної церкви України. На ньому не буде парканів, охорони і політики. Будуть люди, які люблять Бога і Україну, яким не байдуже наше майбутнє. Всіх запрошую!

Comments are closed.