СВІТ У Москві відважний священник РПЦ прихистив у храмі протестувальників, яких переслідувала поліція

27 липня офіційний сайт московського храму святих Косьми і Даміана РПЦ розмістив таке фото в рубриці “Сьогодні в храмі”.

Він став першим (і єдиним поки) храмом Москви, який надав притулок мирним людям, яких била і переслідувала поліція за те, що вони вийшли висловити свій протест проти “свавілля” влади, яка не реєструє народних кандидатів на виборах у Мосміськдуму.

ОМОН оточив храм, щоб не пускати в нього людей, повідомляє РІСУ з посиланням на портал Credo Press.

Нагадаємо, 27 липня у центрі Москви проходила масова акція протесту. Людей, які вийшли на вулиці жорстко затримували співробітники поліції і Росгвардіі: вони заблокували доступ до мерії, біля будівлі якої хотіли зібратися протестувальники.

Після того як Тверська вулиця була взята силовиками під контроль, учасники акції розійшлися по центру Москви. Хтось сховався у церкві Косьми і Даміана. Місцеві священнослужителі пустили людей до храму і помолилися разом з ними за мир.

Як повідомляє Telegram-канал Батюшка Лютер, сміливе рішення прихистити у храмі людей, які рятувались від поліції, ухвалив священник Іоанн (Гуайт). Цей вчинок дуже контрастував на фоні “повного ігнору, який включила сьогодні Московська патріархія”.

“Байдужість до мітингувальників проти свавілля влади давно стало візитною карткою РПЦ, яка боїться втратити прихильність Кремля. Втім, говорити про повний ігнор було б неправильно. Церковні функціонери весь день постять фото з хресного ходу у Києві (йдеться про хід, проведений 27 липня прихильниками РПЦ в Україні, – ред.), прозоро натякаючи на те, що правильні громадяни ходять на правильні мітинги”, – йдеться у повідомленні.

Comments are closed.