СВІТ, ФОТО/ВІДЕО Ватиканський ролик про біженців отримав нагороду на фестивалі у Мадриді

3,5-хвилинне відео “Мігранти та біженці”, зняте ватиканським Департаментом служіння цілісного розвитку людини і опубліковане на 30 мовах, в червні отримало нагороду на фестивалі в Мадриді (Іспанія).

Головним посланням соціального ролика стали слова Папи Франциска, звернені до урядів, установ і людей, зайнятих в області мобільності людини: їх відповіддю на виклики сучасності повинні стати прийняття, захист, просування й інтеграція мігрантів і біженців в суспільство, передає Vatican News.

Під час церемонії нагородження монс. Майкл Черні, заступник секретаря Відділу з питань мігрантів і біженців при Святому Престолі, сказав:

“Папа Франциск пропонує по-справжньому цивілізований християнську відповідь на невідкладні потреби вразливих переміщених осіб. Відео оживляє цей гарячий заклик за допомогою зображень, руху і музики. Ми раді допомогти поширити це зворушливе і обнадійливе послання, щоб його побачили мільйони людей у ​​всьому світі”.

На церемонії в Мадриді був також нагороджений короткий відеоролик, присвячений апостольським умовляння Папи Франциска “Gaudete et exsultate”, – про покликання до святості в сучасному світі.

Створенням відео займався Мультимедійний відділ Секретаріату по комунікації Святійшого Престолу у співпраці з італійським агентством “La Machi”.

Comments are closed.