СВІТ Шаман-воїн з Якутська, який вирушив у похід проти Путіна, збирає прихильників

Тюменський журналіст Віктор Єгоров приєднався до акції, яку проводить житель Якутська Олександр Габишев, який називає себе шаманом-воїном.

Шаман вже чотири місяці пішки йде до Москви, щоб провести обряд “вигнання Путіна”, якого вважає породженням темних сил. Шаман розраховує дістатися столиці 2021 року, передає Credo Press.

Олександр Габишев

Після того, як в результаті ритуалу влада чинного президента РФ впаде, Габишев планує повернутися назад до Якутська, де у нього є господарство і житло.

За словами Габишева, він багато років провів у тайзі і пройшов всі випробування шамана, у результаті чого набув особливої сили. У дорозі він зустрічається з людьми, багато хто висловлює йому підтримку – як словами, так і фінансову.

Тюменець Віктор Єгоров дістався до шамана і приєднався до нього в районі села Горекацан (близько 170 км від Чити), передає 26 липня Znak.com.

“Тут інший світ – світ волі добра і взаєморозуміння”, – сказав Віктор Єгоров в ефірі YouTube-каналу “Шаман йде”. Він планує йти разом з шаманом “скільки зможе”.

Comments are closed.