СВІТ Секретар Пермської єпархії РПЦ МП побажав противникам Путіна “горіти у пеклі”

Секретар Пермської єпархії РПЦ МП протоєрей Андрій Литовка на своїй сторінці в соцмережі дозволив собі грубі та образливі вислови на адресу коментаторів і представників опозиції під час обговорення його публікації про госпіталізацію Олексія Навального.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на “Портал-Credo.Ru”.

Все почалося з того, що 30 липня о. Андрій опублікував фото Навального в лікарні зі своїм іронічним коментарем. Протоєрей заявив, що опозиційного політика, який, ймовірно, був отруєний в СІЗО, госпіталізували в лікарню з нападом діареї. “Діарея і крапка”, – категорично заявив він.

Користувачів соцмережі здивував тон священнослужителя, на що о. Андрій Литовка відповів, що він “має погони” і добре знає зброю масового ураження. Литовка засуджував своїх читачів на вічні муки, а також ображав їх і погрожував, грубо порушуючи норми російського законодавства: “Горіть у пеклі, люба!”; “Одразу видно пермячок! У голові ліберальний смітник!”; “Ви точно пермський сегмент”; “Будеш ганити Церкву, зловлю і посаджу”; “Ваші профілі відправив на проспект Вернадського” (очевидно, мається на увазі місцеве Управління ФСБ) і так далі.

Тим часом Литовка продовжує робити пости у Facebook на тему “революціонерів недоброзичливців” – не тільки в текстовому форматі, а й записуючи відео зі своїми монологами. Так, ввечері 31 серпня він записав одразу декілька відео.

“Я сказав, що я не хочу, щоб до влади прийшли ці реваншисти-ленінці, які втоплять Росію в крові, я не хочу, щоб це повторилося, – каже в одному з них Литовка. – Я переживаю за державу, за Церкву, людей , свою сім’ю, дітей. Тому що, якщо вони прийдуть, вони однозначно будуть розправлятися з Церквою, вони вже це недвозначно заявляють”, – сказав священнослужитель.

Примітно, що під одним з постів секретаря єпархії свій коментар залишив голова єпархіального суду Пермської єпархії РПЦ МП Володимир Гамаріс: “Батюшка, по суті ви маєте рацію, а по формі – ні. Стримуйте емоції. Інакше замість користі буде шкода”.

Comments are closed.