НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО На Волині священник РПЦвУ вивіз вночі майно з будинку, який належить громаді ПЦУ

Церковні баталії на Волині за майно релігійних громад не вщухають.

Громада села Шклинь Горохіского району вирішила перейти до ПЦУ ще у березні 2019 року. Але місцевий отець Олександр назвав ПЦУ “неканонічною і розкольницькою”, а всіх її прихожан – “розкольниками”, описує ситуацію Інформаційний спротив з посиланням на сайт “Під прицілом”.

Після того, як священник не підтримав рішення громади і залишився у підпорядкуванні Московського Патріархату, жителі села отримали нового священнослужителя, який став приїжджати до них із сусіднього села.

Своєю чергою отець Олександр вирішив влаштувати вірянам демарш. Вночі проти 1 серпня він приїхав до дому, який перебуває у власності релігійної громади і в якому він прожив 22 роки, і виніс з нього все, що тільки можна було: побив і забрав двері, поставивши на вхідні якісь старі і підперши їх цеглою, обдер шпалери по кімнатах і навіть повикручував усі розетки і люстри, які були в будинку. Як стверджують мешканці громади, практично все, що було в будинку, куплено за гроші громади, які люди жертвували храму.

Люди бідкаються, що, прослуживши 22 роки та проживши у цьому будинку, отець Олександр вчинив не по-божому, адже, як говорять шклинці “тільки злодій міг прийти до будинку громади, у якому ти ще й жив, вночі”.

Як розповіли жителі села, будинок перебуває у катастрофічно руйнівному стані, і зараз, коли до храму в селі прийшов новий священник, його немає куди заселити.

Comments are closed.