СВІТ, ФОТО/ВІДЕО Священник РПЦ “поговорив” із Чарльзом Дарвіном і той “покаявся”

Протоієрей і духівник Олексіївського жіночого монастиря Москви Артемій Владіміров заявив, що спілкувався з ученим Чарльзом Дарвіном, який помер 1882 року.

Про це він повідомив в ефірі російського телеканалу “Спас”.

Запис було опубліковано на YouTube ще 25 липня, проте увагу на нього звернули тільки зараз.

За словами священника, “розмова відбулась у Вестмінстерському аббатстві, де поховані відомі історичні постаті.

“Я навіть нещодавно розмовляв із Чарльзом Дарвіном. Я не є прихильником “мавпячої теорії”, тому мені як священнику було цікаво поговорити. “Чарльз, як тобі там”, – звертався я до цього надгробка. – “Що ти скажеш, чи є якісь, як тобі зараз видається, проміжні ланки між видами, між зеброю і жирафом?”. У нього було наївне уявлення, що археологія відшукає ці проміжні ланки”, – розповів протоієрей телеведучій, яка схвально хихотіла.

Тут російський піп з Чарльзом Дарвіном говорив і той покаявся.

Опубліковано Антоном Ходзою Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Отець Артемій запевнив, що Дарвін навіть “відповів” йому.

“Батюшка, не спокушайся моєю теорією. Не з великого розуму я цю теорію висунув, і зараз розкаююся. Ні до медведя, ні до свині особисто ти не маєш жодного відношення”, – переповідав московський священник нібито “слова” Дарвіна.

Наприкінець свого монологу священник заявив, що йому “шкода англо-санксів, шкода датчан”.

“Ура, ми росіяни! Який захват! І давайте свідчити за допомогою телеканалу “Спас” про торжество і розум Православ’я всьому Всесвіту. Пропоную нашу передачу транслювати хоча б англійською і китайською мовами”, – підсумував священник.

Comments are closed.