СВІТ Папа Римський помолився за жертв масової стрілянини у Техасі, Каліфорнії та Огайо

Глава Католицької Церкви висловив співчуття з приводу загибелі невинних людей під час кількох випадків стрілянини в США, які сталися нещодавно.

“Духовно єднаюся з жертвами насильства, яке цими днями вмило кров’ю Техас, Каліфорнію та Огайо в США, уразивши невинних людей. Заохочую вас приєднатися до моєї молитви за тих, які втратили життя, за поранених і за їхніх родичів”, – закликав Папа Франциск вірян, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані в неділю, 4 серпня, на молитву “Ангел Господній”.

Після цих слів він проказав разом з паломниками молитву до Пресвятої Богородиці, інформує РІСУ з посиланням на Радіо Ватикану.

Нагадаємо, вночі проти неділі, 4 серпня, озброєний рушницею чоловік вчинив стрілянину на вулицях в Дейтоні в Огайо, унаслідок якої загинули 9 перехожих, ще 16 було поранено. Нападника застрелили правоохоронці.

Буквально за кілька годин до цього в Ель-Пасо в Техасі 21-річний юнак відкрив стрілянину в торговому центрі, вбивши 20 людей і поранивши 26. А минулого понеділка, 29 липня, у Сан-Хосе у Каліфорнії 19-річний хлопець, вбитий пізніше правоохоронцями, застрелив трьох і поранив 15 відвідувачів одного з наметів на гастрономічній ярмарці.

Comments are closed.