НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Колишній священник у Рівному відібрав у матері свою позашлюбну дитину

У Рівному вже більше місяця намагаються вирішити проблему 32-річної Марії, колишній співмешканець якої відібрав у неї їхню спільну дитину.

У Марії – троє дітей: двоє дівчаток та хлопчик, якому близько трьох років. Остання дитина народилася поза шлюбом – від співмешканця жінки, який на той час був священником УПЦ КП, передає Рівне Вечірнє.

Марія розповіла сімейній радниці Ліані Диновській, що чоловік спершу не визнавав офіційно сина своїм, бо ж священникам мати позашлюбних дітей заборонено. Погодився тільки тоді, коли дитину потрібно було віддавати у дитсадок і жінка вмовила його оформити потрібні документи.

Після цього чоловік відібрав у жінки сина та за півтора місяця жодного разу не дозволив їй побачитися з ним.

Опубліковано Ліаною Диновською Середа, 7 серпня 2019 р.

За словами пані Диновської, восени колишній священник намагався вчинити самогубство – його тоді врятували. Нині він живе із новою співмешканкою – викладачкою вишу та ріелторкою.  У жінки є власні діти-студенти та чоловік, який начебто на заробітках.

Днями Марія, коли дізналася, що чоловік та його нова співмешканка пішли з дому без малюка, вирішила забрати дитину і викликала поліцію, адже сина, фактично, залишили без нагляду.

Полісменам двері будинку відкрила старенька жінка, яка зазначила, що дитина пішла з батьком. Жінка обдурила поліцейських – ті почули крик дитини.

Дізнавшись про те, що Марія до них поїхала, викладачка та колишній священник також швидко повернулися.

Між дорослими виникла сутичка. За словами Ліани Диновської, викладачка била матір хлопчика головою об бруківку. Жінку поліція доставила до лікарні.

З ким має жити син, вирішує спеціальна комісія при службі у справах дітей.

“Це складна ситуація, в Рівному таке вперше”, – додала Ліана Диновська і зазначила, що зробить усе можливе, аби повернути сина матері.

Детальніше цю історію пані Диновська описала на своїй сторінці у Facebook.

Як вдалося з’ясували Релігійній правді, колишнього священника звуть Віталій Яворський.

“Протягом довгого часу він мав парафію у Дубенському районі і приймав людей а-ля “екстрасенс від Бога”. Напозичався грошей ніби на будівництво храму на джерелі, яке вважають цілющим”, – розповіло джерело у коментарі виданню.

2015 року з’ясувалось, що у Яворського є коханка, а всі гроші на будівництво він десь подів. Тоді його вигнали з єпархії.

Через 1,5 роки горе-священника під чесне слово поновили в служінні. Але він свого не полишив і почав збирати кошти на будівництво іншого храму – вже у Рівному. В результаті єпархія вигнала його без права поновлення.

Зараз Яворський не входить ні до ПЦУ, ні до Російської церкви в Україні.

Comments are closed.