НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО У Полтаві архієпископ ПЦУ освятив хрест на місці майбутнього храмового комплексу

У неділю, 4 серпня, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір звершив чин освячення хреста у полтавському мікрорайоні Огнівка, де незабаром буде споруджено Свято-Вознесенський храмовий комплекс.

Про це повідомляє ПЦУ з посиланням на матеріали пресслужби Полтавської єпархії.

Владиці співслужили настоятель прот.Володимир Стороженко, прот. Микола Храпач, свящ.Олександр Руденко, свящ. Володимир Храпач, диякон Павло Баран.

Архієпископ Федір звернувся із промовою  до прихожан, в якій наголосив на значенні церкви у житті людей  і висловив впевненість, що майбутній Свято-Вознесенський храмовий комплекс стане справжнім осередком духовного зростання і очищення для кожного прихожанина.

З вітальним словом та з проханням підтримати богоугодну справу до  Свято-Вознесенської  релігійної громади також звернувся настоятель майбутнього храму протоієрей Володимир Стороженко.

Він висловив надію, що будівництво храмового комплексу розпочнеться вже цього року.

Як повідомив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір виданню Зміст, проект храму замовили у полтавських архітекторів з організації “Урбаністика”.

Він розповів, що Свято-Вознесенська релігійна громада вже декілька років планувала зведення храму: “Ця релігійна громада зареєстрована вже давно, і це вже справа кількох років, але це не так просто почати будувати храм. Увесь цей час розроблялася документація, дозволи і так далі. Зараз документальна сторона на стадії завершення, тепер лишилася практична сторона. Якшо Бог дасть сили, це звичайно дуже не просто зараз робити, але будуть пробувати будувати храм”.

Comments are closed.