НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Сутичка на Хмельниччині: титушки РПЦвУ заблокували храм для вірян ПЦУ

У селі Галузинці Хмельницької області титушки Російської церкви в Україні (РПЦвУ, раніше – УПЦ МП) завадили вірянам потрапити до церкви.

Про це у Facebook повідомив урожденець села Олександр Полікарчук, який також опублікував світлини подій, що відбулися в неділю, 11 серпня.

“Більшість людей села хоче, щоб в них була Православна церква України, про це домовились на сході села ще взимку. Зараз у нас є всі рішення, що будівля церкви належить громаді села”, – повідомив Полікарчук.

Але, додав він, у селі є з десяток людей, які підтримують священика Московської церкви.

Судячи зі світлин та відео, між вірянами і титушками сталася сутичка.

Опубліковано Oleksandr Polikarchuk Неділя, 11 серпня 2019 р.

“Коли сьогодні ми зібрались, щоб відкрити двері в церкві, на заваді нам стали священики Російської церкви, які жодного відношення не мають до цієї церкви, а на підтримку їм приїхало ще з 30 тітушок. Ми так і не змогли потрапити до церкви. Поліція, до речі, не підтримала українських вірян”, – розповів Полікарчук.

Зазначимо, що для Російської церкви в Україні стало нормою влаштовувати локальні війни за храми, в яких проти вірян ПЦУ кидають так званих титушок – людей, які часто не мають жодного відношення ні до релігійної громади, ні до Церкви як такої.

Comments are closed.