СВІТ У Москві ще один храм прихистив противників Путіна

Клір храму святителя Миколая в центрі Москви – допустив ввечері 10 серпня в храм групу протестувальників, які шукали притулку від бійців Росгвардії й ОМОНу.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на Credo Press.

До храму змогли потрапити декілька людей, які прийшли після узгодженого владою мітингу на проспекті Сахарова до будівлі адміністрації президента РФ на Старій площі.

У цей час на площі вже жорстко затримували людей (до 20 години було затримано більше 100 осіб). Заклик здійснити прогулянку цією площею пролунав на завершення акції на проспекті Сахарова, що зібрала приблизно 60 тисяч осіб. Як організатори, так і влада визнали її наймасовішою після “болотних” протестів в Москві наприкінці 2011 року.

Формальним приводом для протестного руху, який наростає в Москві, стала необгрунтована відмова в реєстрації кандидатів на вибори до Московської міськдуми практично всіх представників “несистемної” опозиції. Протест значно посилило непропорційне застосування сили владою проти мирних громадян 27 липня і 3 серпня, коли в цілому було затримано близько 2,5 тис. осіб, при цьому грубо порушувався закон про поліцію.

Фотографію протестувальників, які сховалися в храмі 10 серпня, опублікувало видання “Медуза”.

Нагадаємо, що під час акції 27 липня прихисток протестувальникам надав храм РПЦ – Косми і Даміана у Шубіному.

Офіційна Московська Патріархія наразі не реагує на нову хвилю протестів проти режиму Путіна. При цьому голова Відділу зі взаємодії з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда розмістив у своєму блозі вранці 10 серпня пост з натяком на своє схвалення дій силовиків проти мирних громадян.

Comments are closed.