СВІТ, ФОТО/ВІДЕО У Росії священник травмував дитину під час хрещення: “А що, власне, сталося?”

У Марієнбурзькому покровському храмі в російському Гатчині під час таїнства хрещення була травмована дитина.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на видання “Фонтанка”.

Ігумен Фотій (Нечепоренко) з силою занурював дитину у воду під нестямні крики матері і самого малюка.

Видання зазначає, що на кадрах відео, знятого під час хрещення, видно, як священнослужитель не дає жінці забрати дитину назад.

Насильное крещение

Насильное #крещениеВ Гатчине служащий храма силой окунул младенца в таз с водой, хотя тот активно сопротивлялся. За такую «услугу» родители отвалили 3500 рублей, сейчас требуют разбирательства в полиции.Хорошо, хоть не крестом отх@ярил, а то мало ли демон.#РелигиозныйРепортер #РПЦ

Опубліковано Религиозный Репортер Неділя, 11 серпня 2019 р.

В результаті у дитини діагностували садна та забої. Після таїнства мати написала заяву в поліцію. Зв її словами, на інцидент відреагували і в єпархії, пообіцявши усунути священнослужителя.

Церемонія коштувала 3500 рублів (більше 1800 грн).

Пізніше стало відомо, що священника усунули на рік від служіння в церкві. В єпархії також перепросили у батьків малюка.

Водночас сам ігумен здивувався претензіям матері дитини щодо садн і забоїв.  Він заявив, що від його дій малюк не травмувався: “Води немовля не наковталося, об стінки купелі не вдарилося”.

Ігумен розповів, що дитина була вже такого віку, що її слід занурювати в купіль, оскільки лише хрещення із “зануренням” вважається справжнім.

“А що, власне, сталося? Це просто підвищені емоції матері, вона виявилася людиною невоцерковленою і не готовою до хрещення. За правилами православної церкви немовля тричі з головою слід занурювати у воду, я це і зробив. Я 26 років служу і завжди намагаюся так хрестити”, – сказав він.

Comments are closed.