НОВИНИ Молоді католики пройшли 200 км прощі Мелітополь – Запоріжжя

22-е паломництво “Мелітополь-Запоріжжя” розпочалося 28 липня євхаристією в римо-католицькій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії і святого Архангела Михаїла у Мелітополі, а закінчилась урочистою літургією в Запорізькому санктуарії Бога Отця Милосердного  у неділю, 4 серпня.

Паломники йшли під гаслом “Нехай прийде царство Твоє” за участю католиків області та гостей із інших областей України, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Kmc.media

В дорозі молились за мир в Україні, співали пісні (кожному потрібно було взяти з собою пісенник “З Марією в дорозі”). Весь маршрут понад 200 кілометрів прошла група молоді, на різних ділянках до паломництва приєднувались люди різного віку, часто цілими родинами. У Запорожжі по проспекту йшло вже декілька сотень прочан.

До них приєднався єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, а біля храму паломників зустрів Апостольський адміністратор дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк.

Цьогорічне паломництво стало неабияким випробуванням для її учасників – їм довелось іти під спекотним сонцем та проливними дощами, оскільки саме в ці дні область відвідав потужний південний циклон. Зокрема, в Запоріжжя паломники заходили у дощовиках.

Цими ж днями відбулося 27-е францисканське паломництво до Матері Божої Бердичівської – понад 130 км, 4 дні, римо-католики в кількості 320 осіб з України, Білорусі та Молдови на чолі з єпископом Станіславом крокували у молитві.

Comments are closed.