НОВИНИ Освячено найвисокогірнішу каплицю ПЦУ

6 серпня відбулось загальноєпархіальне паломництво до місця з’явлення Богородиці біля Довбушевої криниці в урочищі Ґаджина села Бистрець Верховинського благочиння, що на Івано-Франківщині.

Єпископ Коломийський і Косівський Юліан разом із численними паломниками піднявся на високу гору, де у співслужінні духовенства звершив освячення каплиці Пресвятої Богородиці й очолив літургію та чин малого освячення води, повідомляє пресслужба ПЦУ.

Владика Юліан звернувся до присутніх на богослужінні зі словами проповіді, в якій нагадав вірним про чудо, що сталося на цьому місці багато років тому. Також архієрей закликав вірян берегти і передавати з покоління в покоління православну віру та унікальні й неповторні церковні традиції Верховинщини.

Окрім того, єпископ Юліан подякував паломникам за те, що вони подолали нелегку дорогу, щоб піднести свої молитви до Божої Матері, й нагородив єпархіальними відзнаками тих, хто найбільше долучився до спорудження каплиці.

Каплиця Пресвятої Богородиці зведена з ініціативи керуючого Коломийською єпархією єпископа Юліана й за підтримки Івано-Франківської обласної ради та влади Верховинської району на горі Ґаджина (1664 м.) села Бистрець Верховинського району на місці, де в ХIХ ст., згідно з численними письмовими й усними свідченнями, пастухи побачили видіння божественної літургії, на якій були присутні Богородиця та свята праведна Анна.

Comments are closed.