НОВИНИ Предстоятель ПЦУ пояснив роль гаджетів й Інтернету для Церкви

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній пояснив, що прагне аби “наша Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян”.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає РІСУ.

“Сучасний світ живе у шаленому темпі, сьогодення неможливо уявити без інформаційних технологій, Інтернету, сучасних комунікацій тощо. Вони покликані допомагати нам розвиватися, дізнаватися більше, бачити ширше, чути детальніше, аналізувати, а отже – ми не повинні нехтувати такими можливостями. Однак ми маємо розрізняти: що є головним, а що – похідним, що є змістом, а що – формою, що є метою, а що – засобом її досягнення. Тому не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не Інтернет, а те, що через нього можна донести”, – наголосив Предстоятель ПЦУ.

Ми не часто замислюємося над тим, як багато Божих дарів вже маємо, а відтак забуваємо дякувати за них Господу. Ми живемо…

Опубліковано Митрополит Епіфаній Неділя, 11 серпня 2019 р.

За його словами, у ПЦУ прагнуть, щоб Церква була відкритою, сучасною та доступною для усіх вірян, тому послуговуються різними сучасними технологіями для того, щоби виконувати головну місію – нести Слово Боже та допомагати людям.

“Щоби не лише у храмах, а й незалежно від місця перебування – чи на нашому сайті, чи на сторінках соціальних мереж, чи на шпальтах нашої газети – вірянам було духовно затишно разом з усіма братами і сестрами – єдиною помісною автокефальною Православною Церквою України”, – підсумував митрополит Епіфаній.

Comments are closed.