НОВИНИ УАПЦ офіційно припинила існування

Українська автокефальна православна церква офіційно припинила існування у зв’язку з входженням до складу Православної церкви України.

Відповідне оголошення опубліковано в офіційному парламентському виданні – газеті “Голос України”, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на “Українські новини”.

29 липня до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань внесено запис про припинення релігійної організації “Патріархія Української автокефальної православної церкви” шляхом реорганізації, а саме шляхом приєднання до релігійної організації “Київська митрополія Української православної церкви”.

Термін заяви вимог кредиторами – до 3 жовтня поточного року. У зв’язку з ліквідацією УАПЦ всі довіреності, видані на її ім’я до 29 липня, відкликані.

Нагадаємо, 27 липня Синод ПЦУ створив ліквідаційні комісії щодо остаточного припинення юридичних осіб “Київська Патріархія УПЦ КП” та “Патріярхія УАПЦ”. Ці ж комісії мають остаточно врегулювати перехід всього майна колишньої УПЦ КП і УАПЦ до ПЦУ.

Офіційний сайт УАПЦ припинив свою роботу ще у грудні 2018 року.

Comments are closed.