НОВИНИ УГКЦ навчає молодь, як стати соціальним бізнесменом

Молоді учасники культурно-освітнього проєкту “Будуємо Україну разом” 7 серпня відвідали Марійський духовний центр “Зарваниця” УГКЦ на Тернопільщині, аби дізнатися більше про соціальні проєкти, які тут активно розвиваються. 

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УГКЦ.

Прибувши до Зарваниці, юні волонтери оглянули соціальне підприємство – цех із розливу мінеральної води, який перебуває на території села. Після цього ректор Марійського духовного центру о. Володимир Фірман підготував для них лекцію про всі об’єкти підприємницької діяльності, ініціативи й соціальну допомогу, яка надається завдяки ним.

Учасників зустрічі найбільше зацікавила ідея майбутньої Католицької навчально-освітньої академії, будівництво якої проводиться на території МДЦ. Вони активно висловлювали свої думки, задавали багато запитань, адже самі проводять неформальні вишколи для найактивніших учасників, щоб допомогти їм втілювати власні соціальні та бізнес проєкти.

Під час зустрічі волонтери також відвідали святині Марійського духовного центру. Його співробітник о. Андрій Шалай розповів історію виникнення відпустового місця, ознайомив з об’єктами, розміщеними в унікальному комплексі споруд – “Українському Єрусалимі”.

“Будуємо Україну разом” – це культурно-освітній проєкт, який через волонтерство та подорожі розвиває в молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну. Основна місія – створення мережі свідомих, активних, відповідальних українців, які розуміють, що зміни можливі, якщо ти сам у них береш участь.

Comments are closed.