НОВИНИ Очільник Київщини запросив жителів регіону до “Спасу на воді”

Голова Київської обласної держадміністрації Михайло Бно-Айріян запросив киян і жителів регіону відвідати Спасо-Преображенський храм на воді.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Stolychno.news.

Ми усі часто замислюємося, як і де провести свої вихідні. Ми вам допоможемо з пошуком відповіді на це запитання. Відсьогодні розпочинаємо розповідати про найцікавіші та найгарніші місця Київщини, куди можна поїхати та гарно провести час.Перша така історія про Ржищів. Зокрема, про Святопреобораженський храм затопленого села Гусинці. Унікальне і сакральне місце. Добратися туди можливо насамперед річкою. Нашим Дніпром. З Ржищева. Раджу усім. Не пожалкуєтеБуду вдячний за репост

Опубліковано Mykhailo Bno-Airiian Четвер, 8 серпня 2019 р.

“Ми усі часто замислюємося, як і де провести свої вихідні. Ми вам допоможемо з пошуком відповіді на це запитання. Відсьогодні розпочинаємо розповідати про найцікавіші та найгарніші місця Київщини, куди можна поїхати та гарно провести час. Перша така історія про Ржищів. Зокрема, про храм затопленого села Гусинці. Унікальне і сакральне місце. Добратися туди можливо насамперед річкою. Нашим Дніпром. З Ржищева”, – написав обласний голова 8 серпня на своїй сторінці у Facebook.

Спасо-Преображенська церква, “Спас на воді” – пам’ятка архітектури XIX століття, побудована в стилі українського бароко. Була розташована в селі Гусинці на Київщині, затопленому при спорудженні Канівського водосховища. Зі всіх сільських споруд вціліла тільки вона.

Церква перебуває у користуванні Російської церкви в Україні (РПЦвУ, раніше – УПЦ МП).

Дістатися храму можна зі Ржищева.

Comments are closed.