НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Понад 50 релігійних та громадських організацій прийняли Резолюцію з вимогою до Росії звільнити українських політв’язнів

У приміщенні Музею Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся круглий стіл “Християнська освіта: досвід та перспективи”.

Під час його  засідання понад 50 релігійних та громадських організацій прийняли Резолюцію, яка вимагає від Російської Федерації припинити політичні переслідування та негайно звільнити усіх громадян України, ув’язнених за політичними мотивами в Росії та окупованому Криму, військовополонених та цивільних заручників на окупованому Донбасі, а також 24 українських військовополонених моряків.

Під час засідання Круглого столу з питань релігійної свободи в Україні понад 50 релігійних та громадських організацій…

Опубліковано Інститут релігійної свободи Середа, 14 серпня 2019 р.

Про це повідомляє ГО “Інститут релігійної свободи” на сторінці у Facebook, передає РІСУ.

Ініціаторами проведення стали Науково-дослідна лабораторія християнської етики, психології та педагогідки НаУ “Острозька академія”, Громадська організація “Всеукраїнська асоціація педагогів і психологів із духовно-морального виховання”, Центр дослідження релігії НПУ ім. М.П. Драгоманова, Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира, ГО “Несторівський центр” за участі Переяславсько-Вишневської єпархії Православної церкви України.

Як повідомили у пресслужбі Спасо-Преображенського собору, основною метою заходу все ж була освіта.

Зокрема, на порядку денному стояли питання щодо узагальнення досвіду та окреслення перспективи християнської освіти в державних й приватних закладах освіти та парафіяльних школах України. Розглядалися питання підготовки вчителів із християнської освіти в державних та приватних навчальних закладах, програми та навчально-методичне забезпечення.

Comments are closed.