НОВИНИ Митрополит Епіфаній домовився про співпрацю зі Світовим конгресом українців

Предстоятель помісної Української православної церкви митрополит Епіфаній 15 серпня зустрівся з першим заступником президента Світового конгресу українців Стефаном Романівим та директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, представники СКУ позитивно оцінили діяльність Предстоятеля, спрямовану на розбудову помісної Української православної церкви.

Під час робочої зустрічі сторони обговорили проведення спільних заходів задля розширення співпраці між Православною церквою України та Світовим конгресом українців.

На завершення зустрічі Предстоятель вручив гостям пам’ятні подарунки.

Зазначимо, що до цього Предстоятель ПЦУ мав вже декілька зустрічей з представниками СКУ.

Світовий конгрес українців – міжнародна неурядова організація українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців у світі. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у понад 60-х країнах.

Нещодавно діяльність конгресу на благо українців викликала реакцію і з боку країни-агресора. Генеральна прокуратура Росії визнала Світовий конгрес українців “небажаною організацією”, з якою заборонено співпрацювати на території РФ, через нібито “загрозу основам конституційного ладу і безпеки”.

Comments are closed.