НОВИНИ Нацбанк влаштовує аукціон з продажу пам’ятних монет із Томосом

Національний банк проведе аукціони з продажу пам’ятних монет “Надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України” із золота, срібла та нейзильберу.

Як повідомляється на сайті НБУ, 29 серпня об 11:00 відбудеться аукціон з продажу пам’ятних монет “Надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України” номіналом 100 гривень із золота у футлярі, номіналом 50 гривень зі срібла у футлярі, номіналом 20 гривень зі срібла у футлярі, номіналом 5 гривень із нейзильберу в сувенірній упаковці.

Один лот складатиметься із чотирьох зазначених монет по одній кожного виду. Таких лотів буде продано 25. Початкова ціна буде встановлена на рівні роздрібних цін Національного банку. Рекомендований крок аукціону – 2 000 гривень на кожний лот.

Як зазначається, окремо відбудеться аукціон з продажу памʼятних монет “Орлан-білохвіст” із нейзильберу в сувенірній упаковці – 5 вересня об 11:00.

Електронний аукціон відбудеться на майданчику Універсальної товарної біржі “Контрактовий дім УМВБ”.

Національний банк запрошує усіх зацікавлених – об’єднання нумізматів, юридичних та фізичних осіб – взяти участь в черговому електронному біржовому аукціоні, передає РІСУ.

Comments are closed.