НОВИНИ Кримська єпархія ПЦУ оскаржила рішення “суду” окупантів, яке позбавило вірян приміщення

Кримська єпархія Православної церкви України оскаржить у “суді” позов окупаційної влади Криму про розірвання договору оренди приміщень кафедрального собору Володимира та Ольги за адресою Севастопольська, 17 у Сімферополі.

Копію ухвали “суду” про прийняття скарги від імені Кримської єпархії ПЦУ “Кримській правозахисній групі” надав архієпископ Климент, передає Укрінформ.

“Двадцять перший арбітражний апеляційний суд у Севастополі 6 серпня прийняв до провадження скаргу за позовом Міністерства майнових і земельних відносин Республіки Крим до Управління Кримської єпархії УПЦ Київського патріархату про стягнення грошових коштів, дострокове розірвання договору оренди, спонукання повернути нерухоме майно”, – йдеться у документі.

Судове засідання по розгляду апеляційної скарги призначене на 29 серпня 2019 року о 17:30 у приміщенні “суду” за адресою: м. Севастополь, вул.Суворова, 21, зала 1192.

Як повідомлялося раніше, так званий Арбітражний суд Криму 8 червня частково задовольнив позов “міністерства майнових і земельних відносин” Криму, прийнявши рішення розірвати договір оренди приміщень за адресою Севастопольська, 17 у Сімферополі. До окупації договір оренди цих приміщень був укладений Фондом майна Автономної Республіки Крим з кримською єпархією Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП).

“Суддя” В.Н. Шкуро зобов’язав церкву повернути приміщення діючого кафедрального собору Володимира та Ольги “Міністерству майнових і земельних відносин” Криму і стягнути у дохід федерального бюджету РФ 12 тис. рублів державного мита.

24 липня 2019 року архієпископ Климент заявив, що собор святих рівноапостольних Володимира і Ольги Православної церкви України розгромлений, з храму вкрадено всі церковні речі Кримського єпархіального управління.

Пізніше стало відомо, що землю під кафедральним собором Кримської єпархії ПЦУ окупаційна влада передала римо-католицькій церкві.

Comments are closed.