СВІТ В авіакатастрофі у Греції загинув засновник “Музею російської ікони в Москві”

У катастрофі приватного вертольота біля узбережжя Греції загинув засновник “Музею російської ікони в Москві” Михайло Абрамов.

Про це 21 серпня пише РБК з посиланням на слова знайомого загиблого, академіка Російської академії мистецтв Олексія Лідова.

Чоловік розповів, що Абрамов летів до Афін зі своїм знайомим на приватному вертольоті з грецьким пілотом. І грецький пілот зробив якусь фатальну помилку, зачепив лінію електропередач.

“Як це могло статися, не дуже розумію, але тим не менше це сталося, – сказав Лідов. – Вертоліт впав в море, і всі троє загинули, одним з яких виявився Михайло Юрійович Абрамов. Наша загальна подруга опублікувала цю інформацію, це вже була ніч. Вона дізналася від друзів Михайла Юрійовича”.

Завідуюча відділом давньоруського мистецтва Державної Третьяковської галереї Наталія Шередега розповіла, що востаннє бачила бізнесмена місяць тому, передає ТСН.ua.

Нагадаємо, трагедія сталася 20 серпня поблизу острова Порос. У повітрі гелікоптер зачепив лінії електропередач, внаслідок чого пілот втратив контроль над машиною, яка впала в море. Катастрофа спричинила розрив дротів і зупинення електропостачання на всьому острові.

Comments are closed.