НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Митрополит Епіфаній відвідав громади у Самборі – “цеглинки” в основі ПЦУ

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 серпня під час архіпастирського візиту на Львівщину зустрівся з трьома релігійними громадами міста Самбора: парафіями храмів святого Іоана Хрестителя, Святої Трійці та Успіння Пресвятої Богородиці.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ПЦУ.

Його Блаженство супроводжували митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, єпископ Бориспільський Геронтій та місцеве духовенство.

Під час зустрічей із вірянами митрополит Епіфаній наголосив: “Кожна громада – цеглинка в основі нашої незалежної Церкви. Ваша молитва та щира віра – запорука єдності українського православ’я”.

Митрополит Епіфаній разом з духовенством та вірянами вшанували молитвою героїв, які впродовж останнього століття віддали своє життя за свободу нашої країни.

“На вівтар української незалежності покладено багато життів. І зараз на теренах Східної України продовжує тривати боротьба за свободу, але ми з вами переконані, що переможемо з Божою допомогою, бо прагнемо правди та справедливого миру. Нехай Господь сповнює нас силами та натхненням утверджувати нашу духовну та територіальну суверенність”, – наголосив митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель Православної Церкви України провів зустріч з міським головою міста Самбора Юрієм Гамарем.

Comments are closed.