ДУМКИ, НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Організаторка мітингу за Філарета працювала на Медведчука і влаштовувала акції за РПЦвУ – арх.Євстратій (Зоря)

Архієпископ Євстратій (Зоря) повідомив, що проплачений мітинг на підтримку владики Філарета і “відновленої” ним УПЦ КП, який відбувся 21 серпня на Михайлівській площі, організували люди, які активно влаштовують акції на захист Російської церкви в Україні (РПЦвУ, раніше – УПЦ МП) і мають зв’язки з політсилою проросійського політика і кума Путіна Віктора Медведчука.

Відповідний допис владика Євстратій опублікував у Facebook, який наводимо нижче.

Є низка відео з вчорашньої акції під Михайлівським, де виступають Наталія Анатоліївна Миролюб та Патімат Чупалавівна Омарова (у шлюбі Мельничук, також представляється як Міла Мельничук).

Н. Миролюб фігурує як організатор події. Про її зв‘язки з організацією Медведчука “Український вибір” можна побачити інформацію в мережі – пишуть, що вона очолювала Бориспільську районну організацію “УВ”. Так само пишуть про її участь у Центральній раді міжнародного руху “Ми любимо Росію” – 2016 року (тобто на третьому році російської агресії).

В останні місяці Н. Миролюб разом з П. Омаровою (Мілою Мельничук) проводять “громадські акції”, де захищають “права віруючих Московського Патріархату” і які активно потім рекламуються через конгломерат “СПЖ” – “Перший козацький”.

На власній сторінці Миролюб поширено новину “Прямого” каналу про одну з таких акцій – де, за дивним збігом, згадуються учасники-пенсіонери, молоді дівчата, які не дуже обізнані з метою заходу і сума в 100 гривень.

Під час війни (у 2013-16 роках) Патімат Омарова навчалася в Москві, у “Высшей школе экономики”. В організації “ПИР-Центр” перебувала у переліку експертів, описана як “член Интеграционного клуба при Совете Федерации РФ” та “Председатель клуба мировой политики Высшей школы экономики”.

За даними ресурсу “Посіпаки” – помічник народного депутата Мельничука на платній основі. Судячи з інформації у її Facebook, стала його дружиною і взяла його прізвище. Також в останні місяці активно співпрацює з “NewsOne” – каналом, контроль над яким у пресі також пов‘язують з Медведчуком.

На виборах до ВР була кандидатом-самовисуванецем у 50 окрузі на Донеччині. Єдина зареєстрована довірена особа П. Мельничук – Наталія Миролюб. Активно критикувала кандидата від “Опозиційного блоку” – політичного опонента “Опозиційної платформи – За життя” на нинішніх виборах.

На ФБ-сторінці пані Мельничук (Омарової) можна прослідкувати її активні контакти з не останніми людьми в Одесі, де також базується ядро нинішніх активістів “боротьби за КП” – прихильників священника Сеника, син якого Роман – помічник нардепа від “Опозиційного блоку” і депутат від цього блоку в обласній раді.

Коло замикається.

Ну і хотів би нагадати, що настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек мав від давнього часу добре знайомство з Вадимом Рабіновичем (який зараз є колегою Медведчука в “Оппозиційній платформі – За життя”). І саме о. Борис восени та взимку 2017 року наполегливо переконував Патріарха Філарета писати листи в Москву до РПЦ (чим закінчилася ця провокація – всім відомо).

Це – лише верхівка інформаційного айсберга. Але думаю, що і цього достатньо, щоби зробити певні висновки.

Можливо, це допоможе зрозуміти відповідь на питання, яке останні кілька місяців хвилює багатьох – хто впливає на думку Патріарха Філарета і чому відбувається те, що відбувається. І яке до всього цього має відношення Росія.

Comments are closed.