СВІТ Гламурному священнику РПЦ, який вихвалявся черевиками Gucci, винесли лише усну догану

Дисциплінарна комісія Тверської єпархії РПЦ МП винесла усну догану священнику, який публікував у соціальній мережі фотографії з речами італійського будинку моди Gucci і французького Louis Vuitton.

Священник В’ячеслав Баскаков

Про це 24 серпня повідомив ТАСС керівник єпархіального відділу Тверської єпархії РПЦ МП із взаємин із суспільством і ЗМІ протоієрей Сергій Дмитрієв, передає Credo Press.

“Я б сказав, що це у нього було баловство – він не багата людина. Йому сказали, щоб він це більше не робив. Більше ніяких не було репресій проти нього”, – сказав він.

За словами Дмитрієва, священник В’ячеслав Баскаков має освіту історика і захоплюється незвичайними речами. “Він десь шукає на інтернет-розпродажах якісь ось такі оригінальні штучки. А це він заходив міряв, хтось сфотографував. А так він ходить з паличкою. Подобається людині бути в образі XIX століття”, – зазначив протоієрей.

Як повідомлялось раніше, завідувач Тверської єпархіальної наукової бібліотеки РПЦ МП, голова комітету імені К.П. Побєдоносцева протоієрей В’ячеслав Баскаков виклав у свій аккаунт в Instagram фото з аксесуарами і взуттям люксових брендів. Така поведінка викликала різку критику громадськості.

Comments are closed.