НОВИНИ Митрополит РПЦвУ Лука назвав Вселенського Патріарха “апостолом сатани” і налякав Афон Страшним Судом

Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко) написав відкритого листа до афонських монахів, в якому застерігає афонітів від зустрічі із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Свій лист митрополит опублікував у своєму Telegram-каналі, повідомляє у Facebook паблік “Духовний фронт України”.

Владика Лука вважає Вселенського Патріарха людиною, яка осквернила “своє серце і свої руки зрадою Бога і порушенням Його святих заповідей” через надання Православній Церкві Україні Томосу про автокефалію.

Митрополит РПЦвУ Лука

На думку митрополита через дії Патріарха Варфоломія їхня Церква, тобто РПЦвУ, “обливається кров’ю і сльозами”. Сам же Патріарх Варфоломій, за словами промосковського ієрарха, уподібнився єретикам, втративши “право іменуватися не тільки патріархом, але і православною людиною” і пертворився “на апостола сатани і вірнопідданого диявола”.

Тому архієрей закликав афонських монахів протистояти Патріарху Варфоломію, і зі “сльозами” попросив старців подумати “чи варто за тридцять срібняків комфорту зраджувати свою віру і переконання?”.

Водночас у разі схвалення дій Вселенського Патріарха митрополит Лука вирішив налякати насельників Святої Гори Страшним Судом. На його думку, ті хто хоч якось підтримують Вселенського Патріарха Варфоломія в судний день “зарезервують” собі місце “поруч з Іудою і мучителями, які розпинали нашого Господа”.

На завершення ієрарх назвав себе перед афонськими монахами “Многогрішний Лука митрополит Запорізький і Мелітопольський” і попросив “ваших святих молитов про мою негідність”.

Comments are closed.