СВІТ У Росії влада намагається знести молитовний будинок християн віри євангельської

Департамент містобудування Самари звернувся до суду з позовом до релігійної організації Християн віри євангельської (ХВЄ) “Першоапостольська християнська місія милосердя “Благовіст” з вимогою про знесення молитовного будинку.

Про це повідомляє Credo Press з посиланням на ІАЦ “Сова”.

Департамент вважає молитовний будинок площею близько 500 кв. м самовільною забудовою. Будівля була зведена у 1996-97 роках на ділянці, виділеній міською адміністрацією як тимчасова. На цій же ділянці планувалося будівництво повноцінного храму. Територію, на якій передбачалося звести храм, віряни огородили. Тепер департамент вимагає знести і цю огорожу.

За словами пастора місії “Благовіст” Юрія Іванова, проблеми почалися, коли громада подала документи для перереєстрації “відповідно до нинішніх вимог законодавства”: департамент “запускає документи по колу і повертає їх ні з чим”.

Розгляд позову призначено на 30 серпня. Як третіх осіб до справи залучили адміністрацію Красноглінского району Самари, Держбуднадзор і управління Росреєстру у Самарській області.

Громада має намір подати зустрічний позов з вимогою зобов’язати департамент провести перереєстрацію релігійної організації.

Comments are closed.