НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Папа Римський звернувся до греко-католицьких паломників українською: “Слава Ісусу Христу!”

У загальній аудієнції з Папою Римським взяли участь українські греко-католицькі паломники та сестри Згромадження Служебниць Непорочної Діви Марії.

Про це повідомляє сайт УГКЦ з посиланням на vaticannews.va.

На площі Святого Петра у Ватикані з уст Папи Франциска знову лунало українське християнське привітання.

“Вітаю учасників українського паломництва”, – сказав він італійською мовою наприкінці загальної аудієнції у середу, 28 серпня, а згодом додав українською: “Слава Ісусу Христу!”. На це багатоголосий збір прочан відповів: “Слава на віки”.

Зустріччю з Папою Франциском розпочалося Всецерковне паломництво Української Греко-Католицької Церкви до Рима з нагоди 50-річчя посвячення собору Святої Софії.

Подальшою програмою передбачено форум за участі членів товариства “Свята Софія”, літургію на гробі священномученика Йосафата в базиліці Святого Петра (29 серпня), літургію в базиліці Святого Климента Папи (30 серпня), відвідини собору Святої Софії і розташованого при ньому Музею Блаженнішого Йосифа Cліпого, Велику архиєрейську вечірню під проводом Глави УГКЦ, показ документального фільму Олени Мошинської “Блаженніший” (31 серпня) та урочисту Божественну літургію в неділю, 1 вересня, за участі всіх членів Синоду Єпископів УГКЦ.

Окремим словом Папа Франциск згадав присутніх на площі Святого Петра сестер зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, які прибули з України та всіх місць служіння у різних частинах світу, щоб взяти участь у святкуваннях із нагоди 100-річчя народження для неба співзасновниці Згромадження блаженної Йосафати Гордашевської.

Центральною подією стане Божественна літургія в папській базиліці Санта Марія Маджоре, яку в четвер, 5 вересня, очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ.

Comments are closed.