СВІТ У Росії на замовлення влади провели хресний хід проти ракових захворювань

У селі Нестерово Республіки Бурятія на прохання місцевої влади протоієрей Василь Селецький провів молебень і хресний хід  для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Про це повідомляється на сайті регіональної митрополії, передає “Сибирь.Реалии”.

До таких заходів у селі вдались через зростання захворюваності і смертності серед місцевих жителів. До ігумені Стрітенського жіночого монастиря ігумені Ніке звернулася глава Нестеровського поселення Лариса Зайцева. 23 серпня там провели водосвятний молебень і хресний хід, а також заспівали Ісусову молитву і Пісню Богородиці.

“У церкві завжди було прийнято саме так боротися з напастями. І після щирого, сердечного звернення народу до Бога – відступали моровиця та інші страшні хвороби. Зараз люди чекають Божої допомоги у боротьбі з раком”, – йдеться в повідомленні єпархії.

Після хресного ходу отець Василь провів проповідь в каплиці, потім благословив усіх і закликав частіше здійснювати богослужіння.

Ситуацію прокоментувала у ЗМІ і сільська голова Лариса Зайцева, передає Credo Press.

“Ми збираємося робити це (хресні ходи) на регулярній основі. Дата наступного хресного ходу поки не визначена, будемо обговорювати в вересні. Жителі самі до мене зверталися, що треба якось вирішувати проблему, ось я і запропонувала провести таку хресну ходу. У нас всього близько 600 жителів, за останній рік від раку померли вісім”, – цитує Znak.com главу поселення Ларису Зайцеву.

Чиновниця запевнила, що влада пояснює жителям, що “треба все робити разом: і молитися, і до лікарів ходити”. “Так що тих, хто зараз буде сподіватися тільки на волю Божу, не буде”, – впевнена Зайцева.

Comments are closed.