НОВИНИ В Україні очікують на прибуття 40 тисяч паломників-хасидів

Наприкінці вересня в Україні очікують прибуття близько 40 тисяч паломників-хасидів на святкування юдейського Нового року Рош-ха-Шана в Умані.

Про це повідомив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін після зустрічі з ізраїльською делегацією, пише РІСУ з посиланням на Новое время.

“За попередніми оцінками, від 23 вересня до 4 жовтня у заходах візьмуть участь близько 40 тис. паломників з багатьох країн світу, найбільш інтенсивне переміщення паломників відбуватиметься через Київ, Одесу та Вінницю”, — зазначив він.

В Умані, куди з’їжджаються паломники, і в Черкаській області правоохоронці нестимуть службу в посиленому режимі, а для вирішення питань екстреної санавіації буде використаний медичний вертоліт ДСНС.

Нагадаємо, паломники-хасиди щорічно з’їжджаються до Умані на святкування юдейського Нового року.

Святкування в Умані пов’язане з тим, що в місті похований цадик (праведник) Нахман, а його могила — одна з найбільш шанованих святинь і місце паломництва для представників брацлавської течії хасидизму.

У ніч на Рош-ха-Шана починають святкувати так, як записано в Торі (юдейському релігійному законі) — масово і шумно. Саме в цей день, за юдейськими віруваннями, Всевишній вписує ім’я і подальше майбутнє в Книгу життя.

Comments are closed.